Home | Produkty | Novinky | Ceník | Mapa| O nás| Reference | Kontakty| English

TŘÍDÍCÍ STROJ NA OVOCE

Zařízení třídí potravinové produkty (mandarinky, kiwi, pomeranče, okurky apod.) dle průměru. Stroj je určen pro třídění ovoce do 4 kalibrů.

Třídící stroj - celkový pohled Třídící stroj - třídící mechanismusObsluha vsype tříděný produkt na vstupní inspekční dopravníkový pás z jeho přední strany. Odstraňuje hrubé nečistoty (větve atd.) a rovnoměrně rozprostírá ovoce po celé šíři dopravníku. Produkt je posouván na dopravníku až do vlastního třídícího mechanismu (foto zde), kde je posouván unášecími členy na příslušnou velikost spáry, která dovolí jeho propadnutí na jeden ze čtyř výstupních (frakčních) dopravníků (foto zde), které jsou vybaveny tlumící stěnou. Z těchto dopravníků je produkt sypán do přepravních beden. Obsluha vkládá přepravní bedny ze strany na válečkové dráhy. Produkt, který má nadměrnou velikost, nepropadá na dopravník, ale projíždí na konci stroje. (Schematický obrázek k dispozici zde).

Nastavení třídících štěrbin

Pomocí tlačítek na rozvaděči obsluha výškově nastavuje horní rošt s lopatkami. Rošt se zvedá pomocí dvojice nezávislých mechanismů. Tím se určuje velikost štěrbiny v celé její délce. Nastavení provádí dva pracovníci. Jeden pracovník měří velikost spáry mezi lopatkami vždy na jedné straně roštu. Druhý pracovník řídí pomocí tlačítek zvedací mechanismus. Nastavení třídících štěrbin se smí provádět pouze jsou-li všechny dopravníky a unášení v klidu a dopravník je prázdný.

Nastavení tlumení výpadu produktu na výstupních dopravnících

Obsluha povolí šroub na držáku tlumící pryže a jeho otočením nastaví příslušný úhel spádu produktu, tak aby se rovnoměrně sypal do přepravní bedny.
SKLADOVACÍ HALA S CHLAZENÍM

Hala je postavena z ocelových pozinkovaných profilů s opláštěním PUR sendvičovými panely. Vchod do haly je zajištěn dvěma automatickými výsuvnými vraty. Hala je klimatizována chladícími jednotkami s nepřímým chlazením s měřením teploty a relativní vlhkosti vnitř.

Skladovací hala - celkový pohled Skladovací hala - chlazení Skladovací hala - vchod
Zpět na seznam produktů

Projekt rozvoje je spolufinancován Evropskou Unií

© 2010 TERMOREG, firma pro automatizaci - Všechna práva vyhrazena - All rights reserved